Remis Znicza ze Stalą

Znicz Pruszków zremisował ze Stalą Stalowa Wola 2:2 w meczu 6. kolejki II ligi piłkarskiej. Oba zespoły dość późno zaczęły trafiać do bramki rywali.

Pierwsza połowa była wyrównana. Kibice nie zobaczyli ani jednego gola. Podobnie wyglądał początek drugiej części gry.

Piłkarze zaczęli punktować dopiero w ostatnich 30 minutach. Na prowadzenie wyszli gospodarze w 62. minucie. Ofensywną akcję przeprowadził Rafał Kosiec. Po dośrodkowaniu bocznego obrońcy piłka trafiła w polu karnym do Krzysztofa Kopcińskiego. Ten uderzył na bramkę Stali, a futbolówka po odbiciu od słupka minęła linię bramkową.

10 minut później padło wyrównanie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na listę strzelców wpisał się Michał Bogacz. Po kolejnych 10 minutach znów prowadził Znicz. To za sprawą pięknego trafienia Krystiana Pieczary. Debiutanckiego gola dla zespołu z Pruszkowa napastnik zaliczył po uderzeniu zza pola karnego. Wynik w 86. minucie ustalił natomiast Michał Czarny.

Znicz Pruszków po sześciu meczach zajmuje 6. miejsce w tabeli. Do lidera traci 2 punkty. Kolejnym rywalem będzie Garbarnia Kraków. To obecnie ostatnia drużyna w zestawieniu. Mecz odbędzie 7 września o godz. 18.00 na stadionie Hutnika Kraków.

Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 2:2
Bramki: Krzysztof Kopciński (’62), Krystian Pieczara (’82) -’Michał Bogacz (’72), Michał Czarny (’86)
Żółte kartki; Sebastian Olczak, Marcin Bochenek – Wojciech Reiman, Mateusz Kantor, Michał Czarny

Znicz: Michał Bigajski – Rafał Kosiec, Igor Biedrzycki, Arkadiusz Jędrych, Kamil Tomas – Marcin Bochenek, Sebastian Olczak, Krzysztof Kopciński (’79 Maks Banaszewski), Bartosz Niksiński (’80 Karol Grudniewski), Maciej Machalski (’77 Mariusz Zawodziński) – Adrian Paluchowski (’78 Krystian Pieczara)
Stal: Tomasz Wietecha – Adrian Bartkiewicz, Michał Czarny, Michał Bogacz, Mateusz Kantor – Tomasz Majowicz, Mateusz Argasiński, Wojciech Reiman, Sylwester Sikorski (’70 Wojciech Fabianowski), Radosław Mikołajczak – Tomasz Płonka

Źródło fot.: Znicz Pruszków