Znicz wygrał na zakończenie sezonu

Znicz Pruszków pokonał Pogoń Siedlce 1:0 w swoim ostatnim meczu obecnego sezonu II ligi. Jedyną bramkę strzelił Adrian Paluchowski.

Gol padł w 26. minucie. Wszystko zaczęło się od błędu Roberta Kwiatkowskiego. Obrońca gości stracił piłkę przy linii bocznej boiska na rzecz Marcina Rackiewicza. Ten dostrzegł niepilnowanego Adriana Paluchowskiego. Najlepszy strzelec Znicza bez problemu pokonał bramkarza rywali a sezon zakończył z 15-oma trafieniami.

Pozostałe spotkania 34. kolejki zostaną rozegrane w sobotę o godz. 17.00. Obecnie Znicz zajmuje 6. miejsce w tabeli. Może spaść ewentualnie o „oczko” niżej, jeśli Olimpia Elbląg wygra w Łowiczu z Pelikanem.

Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce 1:0
Bramka: Adrian Paluchowski (’26)
Żółte kartki: Przemysław Rodak

Znicz: Paweł Pazdan – Marcin Bochenek (’46 Łukasz Sierociński), Igor Biedrzycki (’46 Mateusz Majewski), Arkadiusz Jędrych, Kamil Tomas – Michał Kucharski, Norbert Jędrzejczyk, Maks Banaszewski (’71 Aleksander Miroszewski), Marcin Rackiewicz, Mariusz Zawodziński (’66 Maciej Machalski) – Adrian Paluchowski

Pogoń: Jacek Kozaczyński – Robert Kwiatkowski, Marcin Nowak, Rafał Augustyniak, Damian Guzek (’46 Mateusz Urbański) – Adrian Dzienis (’46 Bartłomiej Dołubizna), Przemysław Rodak, Marcin Stromecki (’46 Bartosz Kaszubowski), Krystian Wójcik, Rafał Jędrzejczyk (’46 Paschal Ekwueme) – Adrian Dziubiński

Źródło fot.: Znicz Pruszków