Znicz zremisował w Puławach

Znicz Pruszków zremisował 1:1 z Wisłą Puławy w meczu II ligi. Bramki strzelali tylko zawodnicy gospodarzy.

W pierwszej połowie przeważali zawodnicy Wisły Puławy. Nie udało im się jednak zdobyć gola.

Obie bramki padły w ostatnich minutach drugiej części gry. Wcześniej znaczną przewagę miał Znicz. Prowadzenie objęli goście w 84. minucie po samobójczym trafieniu Wojciecha Jakubca, który próbował blokować piłkę po strzale Adriana Paluchowskiego. Wiśle udało się wyrównać w ostatniej chwili. W 5. minucie doliczonego czasu gry miejscowych kibiców uradował Michał Budzyński.

Wynik sobotniego spotkania spowodował, że obie drużyny wciąż będą dzielić 3 punkty. Niestety to Wisła jest wyżej w tabeli.

Kolejnym rywalem Znicza będzie Pelikan Łowicz. Mecz odbędzie się w Pruszkowie w środę o godz. 17.30.

Wisła Puławy – Znicz Pruszków 1:1
Bramki: Michał Budzyński (’90+5) – Wojciech Jakubiec (’84 samobój)
Żółte kartki: Rafał Wiącek, Wojciech Jakubiec, Marek Nowak – Marcin Bochenek, Norbert Jędrzejczyk

Wisła: Nazar Penkowec – Sebastian Orzędowski, Wojciech Jakubiec, Mikołaj Skórnicki (’58 Rafał Kursa), Michał Budzyński – Rafał Wiącek, Arkadiusz Maksumiuk, Dawid Pożak (’64 Marek Nowak), Piotr Charzewski (’76 Piotr Nowosielski), Szymon Martuś -Konrad Nowak

Znicz: Paweł Pazdan – Marcin Bochenek, Arkadiusz Jędrych, Norbert Jędrzejczyk, Kamil Tomas – Michał Chrabąszcz (’77 Maciej Machalski), Michał Kucharski, Marcin Rackiewicz (’84 Patryk Kubicki), Michał Zapaśnik, Maks Banaszewski (’84 Mariusz Zawodziński) – Adrian Paluchowski