WOŚP: w Komorowie zebrano ponad 40 tys. zł

ZSO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie zebrał nieco ponad 40 tys. zł na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – ogłosiła oficjalna strona Urzędu Gminy Michałowice. Zbiórka odbyła się w ostatnią niedzielę.

Dokładna suma, jaką udało się zebrać przez sztab w Komorowie to 40230 zł. Pieniądze były zbierane przez 88 wolontariuszy. Kwestowali on nie tylko na terenie szkoły czy Komorowa, ale także w Nowej Wsi, Pruszkowie a nawet w Jankach i Warszawie. Pieniądze zostaną przekazane na ratowanie życia dzieci oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

Komorowska szkoła przygotowała wiele atrakcji. Jednym z punktów programu były jasełka przygotowane przez uczniów z klas trzecich szkoły podstawowej. Młodsze dzieci śpiewały kolędy i pastorałki. Na scenie pojawiło się także kilka zespołów muzycznych i tanecznych.

Pomiędzy występami była prowadzona licytacja. Fantami były np. obraz olejny Adama Nowakowskiego, zaproszenie na kolację do Starej Cukierni, a także gadżety WOŚP.

Komorów organizuje zbiórkę od początku istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za rok też planują grać razem z organizacją Jurka Owsiaka.

Źródło fot.: UG Michałowice

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Pożar domu w Komorowie Pożar domu w Komorowie
Brak prądu w dwóch gminach Brak prądu w dwóch gminach
Wyłączenia prądu w wielu lokalizacjach Wyłączenia prądu w wielu lokalizacjach
Tworzenie świec z prawdziwego wosku Tworzenie świec z prawdziwego wosku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.