Specjalne PKS-y na Wszystkich Świętych

W Święto Wszystkich Świętych na lokalnych drogach pojawią się autobusy PKS Grodzisk Mazowiecki kursujące według specjalnych rozkładów jazdy. Wszystko po to, aby ułatwić mieszkańcom dojazd na cmentarze.

Firma PKS Grodzisk Mazowiecki uruchomi specjalną linię łączącą brwinowski rynek z ul. Słoneczną w Żółwinie. Kilka minut pieszo od rynku jest główny cmentarz w Brwinowie. Autobus przejedzie także przy cmentarzu w Podkowie Leśnej.

Innym ułatwieniem przewoźnika będzie specjalny rozkład jazdy linii z os. Staszica w Pruszkowie do Ożarowa. To popularna trasa dla wszystkich udających się na cmentarz żbikowski. W tym przypadku ilość kursów została zmniejszona. PKS Grodzisk Mazowiecki okroił codzienny rozkład, ale w zamian zorganizował połączenia tylko do węzła autostradowego. Stamtąd cmentarz na Żbikowie oddalony jest o kilka minut pieszo.

Oba rozkłady będą obowiązywały tylko w dniu 1 listopada. Można się z nimi zapoznać w naszym NIEZBĘDNIKU.

2 listopada

PKS Grodzisk Mazowiecki wydał komunikat na temat kursowania autobusów na liniach podmiejskich w Dzień Zaduszny. Wszystkie trasy będą obsługiwane przez przewoźnika zgodnie z rozkładem sobotnim.

Źródło fot.: Regio-Media

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Komunikacja pruszkowska i PKS w święta Komunikacja pruszkowska i PKS w święta
Akcja „Znicz” i zmiany w ruchu Akcja „Znicz” i zmiany w ruchu
Specjalne rozkłady na Wszystkich Świętych Specjalne rozkłady na Wszystkich Świętych
Autobus złapał kapcia Autobus złapał kapcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.